اسامی درختان به انگلیسی با معنی فارسی

در این مطلب اسامی درختان به انگلیسی با معنی فارسی رو با هم یاد میگیریم. شاید به نظرتون بیاد که دونستن معنی درختان به انگلیسی به چه درد ما میخوره!‌ اگه اینطور فکر میکنید حسابی در زبان ضعف دارید. مگه ما توی فارسی که زبان مادری خودمون هست اسم تمام درختان رو بلد نیستیم؟ حتی ممکنه به چشم ندیده باشیم ولی وقتی کسی از کلمه چنار یا افرا یا بلوط استفاده میکنه میدونیم که اینها درخت هستند. همه لغات نباید کاربرد در مکالمه روزمره داشته باشن بلکه باید اونها رو بلد باشیم تا اگر روزی اون رو در جایی شنیدیم متوجه بشیم.

در اینجا شما معنی درختان به انگلیسی رو با ترجمه فارسی یاد میگیرید و در انتهای این درس یک تمرین برای تلفظ و دیدن تصاویر این درختان براتون آماده کردیم.

 

اسامی درختان به انگلیسی با معنی فارسی

 

Alder

توسکا

 

Maple

افرا

 

Weeping willow

بید مجنون

 

Fir

صنوبر

 

Plane

چنار

 

Beech

راش

 

Hazel

فندق

 

Pine

کاج

 

Elm

نارون

 

نکته امتحانی
اگه روزی نیاز بود که در امتحانی مثل آیلتس شرکت کنید، بجای گفتن کلمه Tree از یکی از این کلمات استفاده کنید و مطمئن باشید که استفاده از فقط یکی از این کلمات به گرفتن نمره بهتر بهتون کمک خواهد کرد.

 

Yew

سرخدار

 

Oak

بلوط

 

Hawthorn

زالزالک

 

Palm

نخل

 

Sycamore

چنار

 

Cedar

سرو

 

Holly

راج

 

Poplar

سپیدار

 

Ash

زبان گنجشک

 

Birch

توس

 

 

تمرین اسامی درختان به انگلیسی

 

مطمئنا حالا درک بهتری از اسامی درختان به انگلیسی دارید و اگر جایی اونها رو بشنوید متوجه اونها خواهید شد. حالا اگر در ادامه دوست دارید یک مطلب جالب درباره درختان بخونید براتون مطلب ۲۰ نکته جالب درباره درختان که نمیدونستید رو انتخاب کردم تا این رو بخونید و تمرین بیشتری درباره این موضوع داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا