لایو کتابخوانی Feeling Is The Secret

برگزاری بصورت لایو روزهای چهارشنبه ساعت ۷ عصر

کتاب Feeling is the secret اثری جاودانه از Neville Goddard در سال ۱۹۴۴ منتشر شد و یک کتاب کوچک با پیامی بسیار بزرگ هست. در این کتاب میخوانیم که چطور میتونیم به خواسته های خودمون برسیم و اگر نمیرسیم چه دلیلی داره. برای درک بهتر از این کتاب باید در ابتدا ۳۳ قسمت لایو کتاب Science of getting rich رو تماشا کنید و اون رو کاملا درک کنید تا مطالب این کتاب که مکمل کتاب قبلی هست براتون قابل هضم تر باشه. 

‫7 دیدگاه ها

 1. سلام استاد و سپاس از مطالب ارزنده ای که در اختیار دوستان قرار میدین..
  اینکه با ثروت میشه همه چیز رو تقریبا حل کرد مثل زلزله و..و با قاطعیت فرمودین که هیچ چیزی روی شما اثر نمیذاره..وقتی ثروت داشته باشین ولی نتونین ازش استفاده کنین بخاطر زندگی در ایران چی؟ مثال بارزش علی دایی که دعوت شده به فیفا ولی ممنوع الخروج شده و نمیتونه بره..چطور میشه با ثروت این مشکل رو حل کرد؟

  1. سلام
   مساله علی دایی اصلا عدم ثروت نیست چون ثروت دارن ولی انتخاب شون زندگی در ایران هست و حتما منافع بیشتری براشون وجود داره تا معایب وگرنه مطمئنا ایران زندگی نمیکردن.
   خیلیا ثروت دارن توی همین ایران ولی نمیخان از اون ثروت استفاده کنن چون ثروتمند بودن رو بلد نیستن. منظورم علی دایی البته کلی میگم.
   خیلی ها هم پول زیادی ندارن اما زندگی ثروتمندی دارن

 2. درود فراوان ، نتیجه گیری اینجانب از کتاب علم ثروت شدن
  ۱- وقتی رقابت در کار نباشد عملا حسادت وجود نداره
  ۲- وقتی احساسات خودمون را کنترل کنیم و اتفاقات ناراحت کننده را باز گو نکنیم و به آن فکر هم نکنیم عملا غیبت وجود نداره
  ۳- وقتی همه را یکی با خود بدانیم عملا تکبر وجود ندارد
  ضمننا خودم و به کسانی که این کتاب را معرفی کردم و به روش های خاص عمل کردند به نتایج عالی در زندگی نایل آمدند همیشه دعا گوی شما هستم شادی ، آرامش و بهروزی برایتان آرزومندم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا