کانال آموزش زبان انگلیسی در تلگرام2018-12-23T22:28:32+00:00

کانال آموزش زبان انگلیسی در تلگرام

کانال آموزش زبان انگلیسی در تلگرام استاد عطایی با ارایه آموزش های اورجینال زبان انگلیسی بصورت روزانه توانسته جای خود را بین مخاطبین خود جهت آموزش زبان انگلیسی باز نماید. حالا با سه کانال آموزش زبان در تلگرام در خدمت شما هستیم.

کانال آموزش انگلیسی از صفر، کانال آموزش زبان انگلیسی سطح مبتدی، کانال تلگرامی آموزش زبان برای سطوح متوسطه و کانال آموزش زبان برای سطوح پیشرفته

همین حالا به جمع هزاران زبان دوست و زبان جو در کانال تلگرام زبان انگلیسی استاد عطایی بپیوندید…

۱- برنامه تلگرام را بصورت رایگان در بازار یا اپ استور پیدا نموده و روی گوشی خود آن را نصب و فعال سازی نمایید.

۲- جهت عضویت در کانال تلگرام مبتدی ataeibasic جهت عضویت در کانال تلگرام زبان متوسطه ataeionline و

جهت عضویت در کانال تلگرام پیشرفته ataeiadvanced را در قسمت جستجو (یا در قسمت بالا) در برنامه تلگرام تایپ نمایید. در صورتی که سطح زبان شما خیلی پایین هست کانال english_zero را انتخاب کنید. دقت کنید که علامت @ میبایست پیش از شروع آیدی کانال قرار گرفته باشد.

۳- پس از ورود به کانال تلگرام ما، روی دکمه JOIN کلیک نمایید و هر روزه مطالب آموزشی ما را دنبال نموده و آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

نکته: همینطور میتوانید یک پیام در تلگرام به شماره 09193953865 ارسال نموده و متن پیام متن عضویت در کانال عطایی آنلاین در سطح مورد نظر خود را داشته باشد.

کانال انگلیسی از صفر
کانال سطح مبتدی
کانال سطح متوسطه
کانال سطح پیشرفته
نحوه عضویت در کانال تلگرام عطایی آنلاین

دیگر سرویس های آموزشی استاد عطایی

کلاس های حضوری زبان انگلیسی استاد عطایی

دوره های یک ساله آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی بصورت حضوری میباشند که در ۱ سال به بالاترین سطح زبانی خواهید رسید.

اطلاعات بیشتر

خرید و دانلود دوره های آموزشی استاد عطایی

دوره های یک ساله آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی بصورت حضوری میباشند که در ۱ سال به بالاترین سطح زبانی خواهید رسید.

اطلاعات بیشتر

کلاسهای آنلاین استاد عطایی

اگر وقت کلاس رفتن ندارید و دوست دارید در سفر، محل کار، در راه منزل و منزل زبان یاد بگیرید کلاسهای آنلاین استاد عطایی بهترین نتیجه را برای شما خواهند داشت.

اطلاعات بیشتر

اگر فرصت شرکت در کلاس ها را ندارید بسته خودآموز عطایی آنلاین را به شما پیشنهاد میکنیم.

بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی در منزل استفاده از بسته های خودآموز استاد عطایی میباشد که از سطح مبتدی تا پیشرفته را شامل میشود و مناسب کسانی میباشد که به کلاسهای حضوری استاد عطایی دسترسی ندارند و در کلاسهای آنلاین زنده هم نمیتوانند شرکت کنند.

اطلاعات بیشتر