کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی

یادگیری زبان در منزل – کیفیت بالاتر از کلاس حضوری

کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی

یادگیری زبان در منزل – کیفیت بالاتر از کلاس حضوری

دوره ۸ ماه آموزش زبان انگلیسی

آیا میدانستید که فقط با ۴ ترم ۲ ماهه یعنی فقط در ۸ ماه به تسلط بی نظیری در زبان میرسید که دیگران بعد از سالها کلاس رفتن در آموزشگاه ها به آن نمیرسند.

بدون محدودیت زمان کلاس

آیا میدانستید که غیرزنده بودن کلاس غیرحضوری استاد عطایی باعث کیفیت بالاتر و در نتیجه یادگیری بهتر زبان انگلیسی میشود و یادگیری بهتر انجام میشود؟

تمرین و پروژه

آیا میدانستید که کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی مثل یک کلاس واقعی دارای تمرین و پروژه و سپس حل تمرین و رفع اشکال برای تمام زبان آموزان هست؟

رفع اشکالات زبان آموزان

آیا میدانستید که زبان آموزان کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی قادر به طرح سوالات خود هستند و یک ویدیو مجزا برای حل تمرین و رفع اشکال ارایه میشود؟

کمی درباره کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی استاد عطایی به عنوان موفق ترین کلاس آموزش زبان انگلیسی در تهران شناخته میشوند که البته تعداد محدودی بخاطر مسیر و هزینه های بالا قادر به استفاده از این کلاسهای با کیفیت هستند. با درخواست های بسیار زبان آموزان و زبان دوستان از نقاط مختلف ایران و حتی خارج از ایران تصمیم گرفتیم که کلاسهای آموزش از راه دور با کیفیت بسیار بالاتر از کلاسهای حضوری برگزار کنیم تا زبان دوستانی که در شهرهای دور یا روستاها و یا خارج از ایران بتونن که از موفق ترین سیستم آموزش زبان انگلیسی در ایران استفاده کنند. در طراحی کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی سعی کردیم تا تمامی نقاط مثبت کلاسهای حضوری (یادگیری از استاد، یادگیری از دیگر زبان آموزان، تدریس خطی و فاصله بین کلاسها، حل تمرین و رفع اشکال، تقویت تلفظ و تصحیح تلفظ) را با نکات مثبت یک کلاس آنلاین (دسترسی از هر مکان، دسترسی در هر زمان، راحتی استفاده، هزینه های پایین تر، مرور مجدد درسها) تلفیق کنیم که نتیجه این کلاس ها شما رو شگفت زده خواهد کرد.

سوالات رایج درباره کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی

بله مسلما میتونید از طریق موبایل یا تبلت هم درسها رو مشاهده کنید و هیچ مشکلی نخواهد بود.
با اینکه این کلاس برای مکالمه طراحی نشده اما مکالمه شما به طرز شگفت انگیزی بهتر خواهد شد. یعنی با کسب دانش زبان در این دوره ۸ ماهه هم درک و هم مکالمه شما عالی خواهد شد. البته پیشنهاد میشه بعد از پایان دوره در کلاسهای مکالمه آزاد که در آموزشگاه ها برگزار میشه شرکت کنید برای تمرین بیشتر

بله البته

ولی پیشنهاد میشه که اگر خیلی مبتدی هستید در ابتدا از خودآموز سطح مبتدی استاد عطایی بصورت آنلاین استفاده کنید و خودتون رو آماده شرکت در ترم اول یعنی دوره دانش زبان ۱ کنید. با کلیک در اینجادر کلاس خودآموز آنلاین مبتدی ثبت نام کنید.

خیر هر کسی در هر رده سنی بین ۱۳ الی ۷۰ سال قادر به استفاده از کلاسهای غیرحضوری استاد عطایی هست.
اگر کسی قادر به شرکت در کلاسهای حضوری هست ما پیشنهادمون کلاس حضوری هست چون کلاسهای حضوری شامل مکالمه هم میشن. اما کلاسهای غیرحضوری فقط شامل دوره های دانش زبان هست و شامل دوره های مکالمه نیست. البته زبان آموز در مکالمه هم قوی میشه ولی توصیه میشه بعد از ۴ ترم غیرحضوری دانش زبان دانشجویان در کلاسهای مکالمه هم شرکت کنند (در نزدیک ترین آموزشگاه محل زندگی) تا تمرین مکالمه هم داشته باشند.
در واقع بسته خودآموز نیازی به تعامل با استاد نداره و همه چیز به عهده دانشجو هست و همینطور سرعت یادگیری و … محدود نیست. کلاسهای غیرحضوری مدت زمان بیشتری طول میکشن و تعامل با استاد وجود داره و ضروری هست. البته از لحاظ محتوا این دو محصول اصلا یکسان نیستند و فقط در حدود ۲۰ درصد از مطالب مشترک هستند. ما در اواسط ترم های کلاسهای غیرحضوری پیشنهاد میکنیم که روی بسته ها بصورت مکمل کار بشه تا زبان آموز لغت، اصطلاحات، تلفظ، و listening خودش رو قوی کنه.

کلاس زنده به اندازه کلاس غیر زنده کیفیت نداره و یادگیری در کلاسهای غیر زنده بسیار بسیار بهتر هست و از شما دعوت میکنم که این مطلب را بخوانید تا دقیقا با نکات مثبت کلاسهای غیرزنده استاد عطایی آشنا شوید.

پرسش سوالات خود در مورد کلاس غیرحضوری زبان انگلیسی استاد عطایی

  • ما از این طریق به شما اطلاع میدهیم که چه زمانی پاسخ ایمیل شما داده شده است.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .