دانلود رایگان کتاب pdf افعال دو کلمه ای یا phrasal verbs انگلیسی

دانلود رایگان کتاب pdf افعال دو کلمه ای

یادگیری افعال دو کلمه ای همیشه توسط استاد عطایی در کلاسهای دانش زبان و مکالمه ایشان توصیه شده و تعداد زیادی از افعال دو کلمه ای یا phrasal verbs انگلیسی را در کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی استاد عطایی کار میشوند. اما مشکلی که وجود داره پیدا کردن یک منبع مناسب از  phrasal verbs انگلیسی هست که بتونه این نیاز رو در زبان آموز تا حدی بتونه رفع کنه.

در این مطلب قصد داریم یک منبع رایگان رو به شما عزیزان معرفی کنیم و با دانلود رایگان کتاب pdf افعال دو کلمه ای یا phrasal verbs انگلیسی بتونید که شروع خوبی بر افعال دو کلمه ای یا phrasal verbs انگلیسی بپردازید.

 

افعال دو کلمه ای یا phrsal verbs انگلیسی

به فعل هایی که شامل ۲ یا بعضی اوقات ۳ قسمت باشند phrasal verbs گفته میشه و مهم ترین فعل ها برای مکالمه انگلیسی و درک مکالمات انگلیسی هستند. تاکید ویژه ای برای این فعل ها در کلاسهای استاد عطایی وجود دارد و به همین خاطر تصمیم گرفتیم که یک کتاب pdf از بهترین phrasal verbs های انگلیسی که بیش از ۱۰۰۰ عدد از آنها میباشد را برای شما عزیزان تهیه کنیم و آن را بصورت رایگان در اختیار زبان آموزان سایت بزرگ عطایی آنلاین قرار دهیم.

 

دانلود رایگان کتاب pdf افعال دو کلمه ای

 

با کلیک در اینجا میتوانید به رایگان کتاب افعال دو کلمه ای یا phrasal verbs انگلیسی را دانلود نمایید.

 

مرتبط با این مطلب:

 

در سایت زبان مارکت میتوانید ۴ کتاب با ترجمه فارسی افعال محاوره ای انگلیسی را که شامل ۲۵۶ عدد از پرکاربرد ترین فعل های زبان انگلیسی و ۶۸۷ اکشن و معنای مختلف + توضیحات فارسی و ۱۳۰۰ تمرین مفید و متنوع بعلاوه کلید سوالات و تمرینات هستند را خریداری نمایید.

 

دانلود کتاب افعال محاوره ای انگلیسی برای موبایل (با فرمت epub)

دانلود کتاب افعال محاوره ای انگلیسی با فرمت pdf

 

همچنین یک دوره آموزش آنلاین افعال دو کلمه ای یا phrasal verbs انگلیسی توسط استاد عطایی که قبلا برگزار شده و شامل ۱۲ ساعت آموزش ویدیویی مفید میباشد را میتوانید از فروشگاه محصولات زبان انگلیسی عطایی آنلاین دانلود نمایید.

 

دانلود دوره آموزشی فعل های phrasal verbs انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ عطایی آنلاین رو از دست ندید