اصطلاحات و لغات انگلیسیویدیو

تفاوت بین house و home

تفاوت بین house و home رو قرار هست که در مطلب امروز خدمت شما عرض کنم که مطمینا تردید شما در مورد این کلمات رو از بین خواهد برد.

 

معنی house

کلمه house به معنای خانه هست و مفهوم آن مکانی برای زندگی. پس در حقیقت شما میتونید که توی یک house زندگی کنید یا یک house رو بخرید یا بفروشید. به عبارت دیگر house یک معنای فیزیکی هست.

معنی home

کلمه home یک معنای غیر انتزاعی هست. به این معنا که جسمی یا فیزیکی نیست. Home جایی هست که در اون حس راحتی داریم. بنابر این نمیشه اون رو فروخت یا خرید. home میتونه به معنای شهر محل تولد باشه (چون در شهر محل تولد احساس تعلق و راحتی داریم). home میتونه به معنای کشور محل تولد باشه چون در اون حس راحتی و تعلق داریم. home حتی میتونه همسر شما باشه یا خانواده شما باشه.

تفاوت بین house و home

معنی homesick

تا حالا به این فکر کردید که homesick که معنای دلتنگی رو داره چرا کلمه home توش داره؟ آیا دلمون برای خونه تنگ شده؟ برای یک چهاردیواری؟!‌ مطلقا نه. وقتی کسی homesick میشه دلش برای کشورش یا شهرش یا مهم تر از همه برای خانواده اش تنگ میشه که home اون شخص میشه.

 

ویدیوی بالا در کانال عطایی آنلاین در سایت یوتوب دانلود شده که ممکن است برای بعضی از کاربران قابل نمایش نباشد.

علی اکبر عطائی

علی اکبر عطائی مدرس زبان انگلیسی با تجربه 13 ساله تدریس حرفه ای - مبتکر سیستم آموزشی آنالیزی - برگزار کننده کلاس های دانش زبان (حضوری و غیرحضوری) - پادکستر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا