کلاس مکالمه انگلیسی استاد عطایی

یک روز در هفته . آخر هفته . از طریق اسکایپ

کمی درباره کلاس مکالمه انگلیسی استاد عطایی

کلاس مکالمه انگلیسی استاد عطایی بصورت یک روز در هفته در روزهای پنجشنبه یا جمعه برگزار میشه و مناسب زبان آموزان سطح متوسطه به بالاست. در این کلاس که به مدت ۲ ساعت برگزار میشه هر جلسه درباره موضوع خاصی صحبت میکنیم و تمام دانشجویان حاضر فرصت مساوی برای مکالمه خواهند داشت. طبیعتا در کلاس تقویت مکالمه انگلیسی زبان آموزان حق مکالمه به زبان فارسی رو ندارن تا بتونیم ذهن رو آماده مکالمه انگلیسی کنیم. به همین خاطر پیش از تکمیل ثبت نام یک جلسه مشاوره و تعیین سطح اجباری داریم تا سطح شما سنجیده بشه و در صورتی که سطح اولیه مناسب داشته باشید ثبت نام شما تکمیل میشه. اگر سطح زبان شما پایین هست توصیه میکنم در ابتدا کلاس های غیرحضوری دانش زبان رو بگذرونید تا بتونید آمادگی لازم برای شرکت در کلاسهای تقویت مکالمه انگلیسی رو داشته باشید. 

ترم ۲ ماهه

هر ترم شامل ۸ جلسه هست و هر جلسه به مدت ۲ ساعت کلاس برگزار میشه. کلاسها از طریق اسکایپ برگزار میشن تا همه از هر جای دنیا بتونن در کلاس شرکت کنن.

نیمه خصوصی

برای اینکه همه بتونن وقت مناسبی برای مکالمه داشته باشن تعداد دانشجویان هر کلاس محدود هست و بین ۴ الی ۶ نفر فقط در کلاس ثبت نام میشن.

آخر هفته ها

کلاس ها بصورت یک روز در هفته و در آخر هفته یعنی پنجشنبه ها و جمعه ها برگزار میشن تا اکثریت زبان آموزان بتونن در اوقات فراغت خودشون در کلاس حاضر بشن.

نظر دانشجویان درباره کلاس زبان نیمه خصوصی استاد عطایی چیست؟

ثبت نام کلاس مکالمه زبان انگلیسی ترم تیر ۱۴۰۲

کلاس تقویت مکالمه ترم تیر ۱۴۰۲ روزهای پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۱ صبح برگزار میشه.

ترم مکالمه تیر ماه: ساعت ۹ الی ۱۱ صبح

تا به این لحظه

0
زبان آموز مشتاق تقویت مکالمه

در این دوره ثبت نام کرده اند.

هزینه این دوره: ۴ میلیون تومان

جهت ثبت نام در این دوره متن “ثبت نام در کلاس مکالمه زبان” رو به شماره زیر در واتسپ یا تلگرام ارسال کنید تا جلسه تعیین سطح براتون برنامه ریزی بشه و بتونید ثبت نام خودتون رو تکمیل کنید. 

بدیهی هست که اولویت ثبت نام با کسانی هست که زودتر اقدام به تکمیل ثبت نام نمایند. 

09193953865

سوالات متداول درباره کلاس مکالمه انگلیسی استاد عطایی

خیر این کلاس بصورت آنلاین از طریق اسکایپ برگزار میشه تا هر کسی از هر جای ایران بتونه در این کلاس شرکت کنه. 

جهت ثبت نام در این دوره متن “ثبت نام در کلاس مکالمه زبان” رو به شماره زیر در واتسپ یا تلگرام ارسال کنید تا جلسه تعیین سطح براتون برنامه ریزی بشه و بتونید ثبت نام خودتون رو تکمیل کنید. 

بدیهی هست که اولویت ثبت نام با کسانی هست که زودتر اقدام به تکمیل ثبت نام نمایند.

کلاس همیشه در ساعت و روز مقرر برگزار میشه و در صورتی که یکی از زبان آموزان نتونن که در کلاس شرکت کنن اون جلسه رو از دست میدن. 

متاسفانه بعد از ثبت نام امکان انصراف از کلاس وجود نداره و باید قبل از ثبت نام حتما برنامه ریزی خودتون رو طوری انجام بدید که به مدت ۲ ماه بتونید در کلاسها حضور پیدا کنید.

خیر، این کلاس ها برای تقویت مکالمه هستن و مکالمه رو نمیشه از روی کتاب بهبود بخشید و هر جلسه موضوع خاصی رو خواهد داشت که برای مکالمه کردن استفاده میشه.

هر کسی میتونه هر تعداد ترم که میخاد در کلاسها ثبت نام کنه. فقط باید زودتر اقدام کنید تا قبل پر شدن کلاس بعدی ثبت نام خودتون رو تکمیل کرده باشید. 

خیر امکان تغییر ساعت کلاس وجود نداره. 

هر ماه ثبت نام کلاس جدید بر اساس ساعات خالی من انجام میشن پس همیشه به سایت سر بزنید تا ساعات جدید رو ببینید. 

دکمه بازگشت به بالا