کلاس خصوصی زبان انگلیسی مکالمه و آیلتس با استاد عطایی

بصورت حضوری یا غیرحضوری (با اسکایپ)

بیشتر درباره کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی ...

کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی بصورت حضوری و در محل دفتر عطایی آنلاین واقع در میدان فاطمی تهران برگزار میشه و برعکس کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی که بصورت ۱ روز در هفته برگزار میشه، کلاس خصوصی زبان انگلیسی که توسط استاد عطایی برگزار میشه بصورت 2 روز در هفته هست چون حجم مطلب در کلاسهای خصوصی بیشتر هست و چون بار کار بر روی یک نفر هست، دو جلسه ۱ ساعت و نیمه در هفته نتیجه بهتری رو خواهد داشت. 

کلاس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی استاد عطایی نیز از طریق اسکایپ برگزار میشود تا کسانی که از شهرهای دیگر یا خارج از ایران قصد شرکت در کلاسهای خصوصی استاد عطایی را دارند به راحتی و تنها با داشتن یک اکانت اسکایپ بتوانند بدون دغدغه مسافت از کیفیت بالای کلاس خصوصی مکالمه و آیلتس استاد عطایی بهره مند شود.

دوره خصوصی زبان انگلیسی برای کسانی مناسب هست که مایل هستند که در تمام طول یادگیری با استاد در تعامل باشند و چون تمام وقت کلاس به یک نفر اختصاص پیدا میکنه، یادگیری با کیفیت بسیار بالاتری حاصل میشه در حالیکه زمان کمتری برای تکمیل دوره نیاز هست. بر عکس کلاسهای دانش زبان که بصورت نیمه خصوصی یا غیرحضوری برگزار میشن و دانشجو باید یک سطح اولیه معادل PI در زبان باشه، کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی از هر سطحی حتی مبتدی ترین شکل ممکن برگزار میشه و برنامه ریزی خاصی برای زبان آموزان سطح مبتدی در نظر گرفته شده تا به سرعت بتونن زبان انگلیسی رو بصورت خصوصی یاد بگیرن.

اهداف کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی

در کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی ۳ هدف بزرگ دنبال میشن تا زبان آموزان با اهداف مختلف بتونن که به راحتی به هدف خودشون برسن.

در ابتدا باید دانش زبان تقویت بشه برای تقویت گرامر، درک شنیداری و مکالمه. سپس دوره های مکالمه برای تسلط به مکالمه و تقویت اعتماد به نفس و در صورت نیاز هدف سوم یعنی آمادگی شرکت در امتحان بین المللی آیلتس

 

  1. هدف اول:‌ آموزش دانش زبان انگلیسی
    طول دوره: ۴ الی ۸ ماه

  2. هدف دوم:‌ مکالمه آزاد
    طول دوره: ۲ الی ۴ ماه

  3. هدف سوم: آمادگی آیلتس
    طول دوره: ۲ الی ۴ ماه
تقویت مکالمه

تقویت مکالمه

با حذف تفکر فارسی

تقویت listening

با حذف ذهن ترجمه گر

تقویت گرامر

با آموزش آنالیزی
آمادگی برای آیلتس

آمادگی برای آیلتس

در مدتی کوتاه

آمادگی برای مهاجرت

با تسلط به مکالمه

چرا بهترین کلاس خصوصی زبان انگلیسی توسط استاد عطایی برگزار میشود؟

اساتید زیادی در تهران و ایران اقدام به برگزاری دوره خصوصی زبان انگلیسی میکنند و با یک جستجوی ساده در اینترنت میتونیم اساتید زیادی رو پیدا کنیم که با سبک های مختلف و قیمت های متفاوت کلاس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا محل کار یا بصورت اینترنتی و … برگزار میکنند. بسیاری از این اساتید پرتجربه و صاحب سبک هستند و این کار رو برای انتخاب بهترین کلاس خصوصی زبان انگلیسی سخت میکنه. 

اما به جرات میشه گفت که دوره خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی به مراتب براتون مفید تر از هر کلاس خصوصی دیگری میتونه باشه اون هم به دلیل تجربه ۱۳ ساله تدریس زبان انگلیسی استاد عطایی به بیش از هزار زبان آموز در سطوح مختلف و برای اهداف مختلف هست. 

اما دلیل اصلی انتخاب کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی سبک تدریس ابداع شده توسط استاد عطایی یعنی متد آنالیزی هست که تفاوت عمده کلاسهای خصوصی استاد عطایی و دیگر اساتید زبان هست. در متد آنالیزی استاد عطایی که موفق ترین سیستم آموزش زبان انگلیسی در ایران هست، استاد عطایی به زبان آموز یاد میدن که چطور به انگلیسی فکر کنند. در حقیقت تنها سیستم در ایران که موفق به حذف تفکر فارسی و جایگزینی تفکر انگلیسی و تصویرسازی انگلیسی شده سیستم آنالیزی استاد عطایی هست. 

دلیل بعدی که باید کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی رو شرکت کنیم این هست که تمامی کلاسهای دانش زبان توسط شخص استاد عطایی تدریس میشه و هیچ استاد دیگری استفاده نمیشه تا بالاترین کیفیت آموزش ارایه بشه. میتونید نظر دانشجویان درباره کلاس زبان انگلیسی استاد عطایی رو در سایت بخونید تا بهتر بتونید از زبان خود زبان آموزان درباره کیفیت دوره ها اطلاعات کسب کنید.

زمان های خالی برای ثبت نام کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی

در جدول زیر ساعت های قابل ثبت نام دوره خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی رو مشاهده میکنید. هیچ کلاس خصوصی دیگری در خارج از این زمان ها برگزار نمیشن مگر در شرایط خاص.

روز برگزاری کلاسساعت برگزاری کلاسقابل ثبت نامشهریه (ترم ۱۰ جلسه ای)
شنبه و چهارشنبه۷:۳۰ الی ۹ صبحخیرــــــــــــــــ
شنبه و چهارشنبه۹:۰۰ الی ۱۰:۳۰ صبحخیرــــــــــــــــ
شنبه و چهارشنبه۱۰:۳۰ الی ۱۲:۰۰ ظهرخیرــــــــــــــــ
شنبه و چهارشنبه۱۲:۰۰ الی ۱۳:۳۰ ظهرخیرــــــــــــــــ
شنبه و چهارشنبه۱۴:۳۰ الی ۱۶:۰۰ بعد از ظهربله5 میلیون تومان
یکشنبه و سه شنبه۷:۳۰ الی ۹ صبحخیرــــــــــــــــ
یکشنبه و سه شنبه۹:۰۰ الی ۱۰:۳۰ صبحخیرــــــــــــــــ
یکشنبه و سه شنبه۱۰:۳۰ الی ۱۲:۰۰ ظهرخیرــــــــــــــــ
یکشنبه و سه شنبه۱۲:۰۰ الی ۱۳:۳۰ ظهرخیرــــــــــــــــ
دوشنبه ها۹ الی ۱۲ ظهر (۲ جلسه پشت سر هم)خیرــــــــــــــــ
دوشنبه ها۵:۳۰ الی ۸:۳۰ عصرخیرــــــــــــــــ
دوشنبه و پنجشنبه۷:۳۰ الی ۹:۰۰ صبحخیرــــــــــــــــ
شنبه و چهارشنبه۴:۰۰ الی ۵:۳۰ بعد از ظهرخیرــــــــــــــــ
سوالات متداول درباره کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی

بله مسلما. کلاسهای خصوصی ما بصورت حضوری یا آنلاین برگزار میشن یعنی از هر شهر یا کشوری بدون محدودیت میتونید با اسکایپ کلاس خودتون رو با استاد عطایی داشته باشید.

بله کلاس خصوصی استاد عطایی از سطح مبتدی تا پیشرفته رو شامل میشه.

خیر، شهریه کلاس خصوصی بصورت ۱۰ جلسه ای محاسبه شده و هر ۱۰ جلسه (۱ ساعت و نیم) حداقل 3 میلیون تومان میباشد.

بله حتما کلاسها بصورت ۲ نفره هم قابل برگزاری هستند.

هزینه کلاسهای ۲ نفره یک مقدار بالاتر از کلاسهای تک نفره میباشد. کلاسهای ۲ نفره با هزینه ۴ میلیون تومان بابت هر ترم برگزار میشوند.

بله (البته در شرایط خاص) این امکان وجود دارد. لطفا در قسمت توضیحات ساعات مورد نظر خود را ثبت کرده و منتظر تماس ما باشید. نکته: کلاس های خصوصی بعد از ساعت ۴ بعد از ظهر صرفا توسط اساتید همکار ارایه میشوند.

متاسفانه خیر شهریه کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی صرفا بصورت کامل و نقدا پیش از شروع دوره دریافت و برنامه ریزی کلاس انجام میشود.

لطفا فرم ثبت نام را به دقت پر کرده و منتظر رسیدن پیامک جهت تعیین زمان مصاحبه حضوری باشید. پس از مصاحبه و تعیین زمان جهت رزرو کلاس میتوانید پرداخت را انجام داده و ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

کلاسهای زبان انگلیسی استاد عطایی شامل ۲ قسمت گرامر و مکالمه میباشند. اکثر زبان آموزان نیاز به یادگیری صحیح گرامر جهت رسیدن به سطح مکالمه را دارند. در صورتی که در قسمت بالا هیچ زمان خالی برای استاد عطایی وجود ندارد میتوانید با تهیه بسته آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی یادگیری خود را شروع نمایید. به این خاطر که این بسته ها شامل اکثر موارد گفته شده در کلاس نیز میباشند، پس از شروع کلاس با استاد شما قادر خواهید بود کل دوره را در مدت زمان کمتری به پایان برسانید و در هزینه ها نیز صرفه جویی کرده اید.

اگر ساعت مورد نظر شما خالی نیست یعنی در آن ساعت خاص کلاسی در حال برگزاری هست. توصیه میشه که فرم ثبت نام رو پر کنید، برای تعیین سطح تشریف بیارید و اون ساعت رو رزرو کنید و یک مدت صبر کنید تا ساعت مورد نظر شما خالی بشه.

بله مسلما، شما در ابتدا میبایست از کلاس غیرحضوری زبان انگلیسی استاد عطایی در مدرسه مجازی عطایی آنلاین استفاده کنیدکه آنلاین برگزار نمیشن ولی با کیفیت کلاسهای خصوصی هستند و حتی با کیفیت تر و پس از تکمیل ۴ ترم دانش زبان غیرحضوری زبان آموزانی که تمام دوره های غیرحضوری استاد عطایی رو گذروندن قادر به داشتن کلاسهای خصوصی آنلاین با خود استاد عطایی بصورت زنده از طریق اسکایپ یا واتسپ هستند. 

در جلسه تعیین سطح رایگانی که برای شما برنامه ریزی میشه استاد عطایی سوالاتی رو از شما میپرسن که با توجه به اون سوالات خود استاد عطایی برنامه و هدف کلاس رو مشخص میکنند تا شما به هدف اصلی خودتون برسید.

فرم ثبت نام کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی