کلاس خصوصی زبان انگلیسی با استاد عطایی

بیشتر درباره کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی ...

کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی بصورت حضوری و در محل دفتر عطایی آنلاین واقع در میدان فاطمی تهران برگزار میشه و برعکس کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی که بصورت ۱ روز در هفته برگزار میشه، کلاس خصوصی زبان انگلیسی که توسط استاد عطایی برگزار میشه بصورت 2 روز در هفته هست چون حجم مطلب در کلاسهای خصوصی بیشتر هست و چون بار کار بر روی یک نفر هست، دو جلسه ۱ ساعت و نیمه در هفته نتیجه بهتری رو خواهد داشت. دوره خصوصی زبان انگلیسی برای کسانی مناسب هست که مایل هستند که در تمام طول یادگیری با استاد در تعامل باشند و چون تمام وقت کلاس به یک نفر اختصاص پیدا میکنه، یادگیری با کیفیت بسیار بالاتری حاصل میشه در حالیکه زمان کمتری برای تکمیل دوره نیاز هست. بر عکس کلاسهای دانش زبان که بصورت نیمه خصوصی یا غیرحضوری برگزار میشن و دانشجو باید یک سطح اولیه معادل PI در زبان باشه، کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی از هر سطحی حتی مبتدی ترین شکل ممکن برگزار میشه و برنامه ریزی خاصی برای زبان آموزان سطح مبتدی در نظر گرفته شده تا به سرعت بتونن زبان انگلیسی رو بصورت خصوصی یاد بگیرن.

چرا دوره خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی؟

اساتید زیادی در تهران و ایران اقدام به برگزاری دوره خصوصی زبان انگلیسی میکنند و با یک جستجوی ساده در اینترنت میتونیم اساتید زیادی رو پیدا کنیم که با سبک های مختلف و قیمت های متفاوت کلاس خصوصی در منزل یا محل کار یا بصورت اینترنتی و … برگزار میکنند. بسیاری از این اساتید پرتجربه و صاحب سبک هستند و این کار رو برای انتخاب بهترین استاد خصوصی زبان انگلیسی سخت میکنه. اما به جرات میشه گفت که دوره خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی به مراتب براتون مفید تر از هر کلاس خصوصی دیگری میتونه باشه اون هم به دلیل تجربه ۱۳ ساله تدریس زبان انگلیسی استاد عطایی به بیش از هزار زبان آموز در سطوح مختلف و برای اهداف مختلف هست. اما دلیل اصلی انتخاب کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی سبک تدریس ابداع شده توسط استاد عطایی یعنی متد آنالیزی هست که تفاوت عمده کلاسهای خصوصی استاد عطایی و دیگر اساتید زبان هست. در متد آنالیزی استاد عطایی که موفق ترین سیستم آموزش زبان انگلیسی در ایران هست، استاد عطایی به زبان آموز یاد میدن که چطور به انگلیسی فکر کنند. در حقیقت تنها سیستم در ایران که موفق به حذف تفکر فارسی و جایگزینی تفکر انگلیسی و تصویرسازی انگلیسی شده سیستم آنالیزی استاد عطایی هست. دلیل بعدی که باید کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی رو شرکت کنیم این هست که تمامی کلاسهای دانش زبان توسط شخص استاد عطایی تدریس میشه و هیچ استاد دیگری استفاده نمیشه تا بالاترین کیفیت آموزش ارایه بشه. میتونید نظر دانشجویان درباره کلاس زبان انگلیسی استاد عطایی رو در سایت بخونید تا بهتر بتونید از زبان خود زبان آموزان درباره کیفیت دوره ها اطلاعات کسب کنید.

زمان های خالی برای ثبت نام کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی

در جدول زیر ساعت های قابل ثبت نام دوره خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی رو مشاهده میکنید. هیچ کلاس خصوصی دیگری در خارج از این زمان ها برگزار نمیشن مگر در شرایط خاص.

روز برگزاری کلاسساعت برگزاری کلاسقابل ثبت نامشهریه (ترم ۱۰ جلسه ای)
شنبه و چهارشنبه۷:۳۰ الی ۹ صبحخیرــــــــــــــــ
شنبه و چهارشنبه۹:۰۰ الی ۱۰:۳۰ صبحخیرــــــــــــــــ
شنبه و چهارشنبه۱۰:۳۰ الی ۱۲:۰۰ ظهرخیرــــــــــــــــ
شنبه و چهارشنبه۱۲:۰۰ الی ۱۳:۳۰ ظهرخیرــــــــــــــــ
یکشنبه و سه شنبه۷:۳۰ الی ۹ صبحخیرــــــــــــــــ
یکشنبه و سه شنبه۹:۰۰ الی ۱۰:۳۰ صبحقابل ثبت نام۳ میلیون تومان
یکشنبه و سه شنبه۱۰:۳۰ الی ۱۲:۰۰ ظهرخیرــــــــــــــــ
یکشنبه و سه شنبه۱۲:۰۰ الی ۱۳:۳۰ ظهرخیرــــــــــــــــ
دوشنبه ها۹ الی ۱۲ ظهر (۲ جلسه پشت سر هم)قابل ثبت نام۳ میلیون تومان
دوشنبه و پنجشنبه۷:۳۰ الی ۹:۰۰ صبحخیرــــــــــــــــ
شنبه و چهارشنبه۴:۰۰ الی ۵:۳۰ بعد از ظهرخیرــــــــــــــــ
شنبه و چهارشنبه۵:۳۰ الی ۷ عصرقابل ثبت نام۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
سوالات متداول درباره کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی
بله کلاس خصوصی استاد عطایی از سطح مبتدی تا پیشرفته رو شامل میشه.

خیر، شهریه کلاس خصوصی بصورت ۱۰ جلسه ای محاسبه شده و هر ۱۰ جلسه (۱ ساعت و نیم) حداقل 3 میلیون تومان میباشد.

بله حتما کلاسها بصورت ۲ نفره هم قابل برگزاری هستند.

هزینه کلاسهای ۲ نفره یک مقدار بالاتر از کلاسهای تک نفره میباشد. کلاسهای ۲ نفره با هزینه ۴ میلیون تومان بابت هر ترم برگزار میشوند.

بله (البته در شرایط خاص) این امکان وجود دارد. لطفا در قسمت توضیحات ساعات مورد نظر خود را ثبت کرده و منتظر تماس ما باشید. نکته: کلاس های خصوصی بعد از ساعت ۴ بعد از ظهر صرفا توسط اساتید همکار ارایه میشوند.

متاسفانه خیر شهریه کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی صرفا بصورت کامل و نقدا پیش از شروع دوره دریافت و برنامه ریزی کلاس انجام میشود.

لطفا فرم ثبت نام را به دقت پر کرده و منتظر رسیدن پیامک جهت تعیین زمان مصاحبه حضوری باشید. پس از مصاحبه و تعیین زمان جهت رزرو کلاس میتوانید پرداخت را انجام داده و ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

کلاسهای زبان انگلیسی استاد عطایی شامل ۲ قسمت گرامر و مکالمه میباشند. اکثر زبان آموزان نیاز به یادگیری صحیح گرامر جهت رسیدن به سطح مکالمه را دارند. در صورتی که در قسمت بالا هیچ زمان خالی برای استاد عطایی وجود ندارد میتوانید با تهیه بسته آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی یادگیری خود را شروع نمایید. به این خاطر که این بسته ها شامل اکثر موارد گفته شده در کلاس نیز میباشند، پس از شروع کلاس با استاد شما قادر خواهید بود کل دوره را در مدت زمان کمتری به پایان برسانید و در هزینه ها نیز صرفه جویی کرده اید.

اگر ساعت مورد نظر شما خالی نیست یعنی در آن ساعت خاص کلاسی در حال برگزاری هست. توصیه میشه که فرم ثبت نام رو پر کنید، برای تعیین سطح تشریف بیارید و اون ساعت رو رزرو کنید و یک مدت صبر کنید تا ساعت مورد نظر شما خالی بشه.

فرم ثبت نام کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی
  • از این قسمت کلاس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
  • از این قسمت زمان هایی که میتوانید جهت مصاحبه حضور پیدا کنید را انتخاب نمایید. سپس با هماهنگی با برنامه های استاد عطایی سعی میکنیم بهترین زمان ممکن را برای شما انتخاب کنیم و از طریق پیامک شما را مطلع کنیم.
  • اگر توضیحی دارید در این قسمت یادداشت بفرمایید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .