کلاس خصوصی زبان انگلیسی مکالمه و آیلتس با استاد عطایی

برگزاری بصورت آنلاین از طریق اسکایپ

اهداف کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی

در کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی تمامی نیازهای یک زبان آموز از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته برطرف میشه. بعبارت بهتر هر کسی در هر سطح زبانی میتونه با کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی زبان رو شروع کنه و در کمتر از ۱ سال کل دوره رو با ۲ جلسه در هفته به اتمام برسونه.

در این دوره ها زبان آموز در هر ۴ مهارت به سطح بالایی میرسه و پس از پایان دوره کاملا بی نیاز از هر کلاس زبان انگلیسی خواهد بود.

کلاس خصوصی استاد عطایی برای اهداف مختلفی طراحی شده اند که در پکیج های مختلف قابل ثبت نام هستند که در پایین میتونید اونها رو مشاهده بفرمایید.

تقویت مکالمه

تقویت مکالمه

با حذف تفکر فارسی

تقویت listening

با حذف ذهن ترجمه گر

تقویت گرامر

با آموزش آنالیزی
آمادگی برای آیلتس

آمادگی برای آیلتس

در مدتی کوتاه

آمادگی برای مهاجرت

با تسلط به مکالمه

دوره مبتدی

دوره دانش زبان ۱

دوره دانش زبان ۲

دوره دانش زبان ۳

دوره دانش زبان ۴

دوره مکالمه پیشرفته ۱

دوره مکالمه پیشرفته ۲

دوره آیلتس ۱

دوره آیلتس ۲

دوره تقویت لغت انگلیسی ۱

دوره تقویت لغت انگلیسی ۲

دوره تقویت لغت انگلیسی ۳

تعداد جلسات ذکر شده بر اساس برنامه درسی استاندارد استاد عطایی برنامه ریزی شده ولی بر اساس پیشرفت زبان آموز ممکنه تعداد جلسات مورد نیاز کمتر یا بیشتر از تعداد جلسات نوشته شده بشه که با هماهنگی با زبان آموز این جلسات کم یا زیاد خواهند شد.

بیشتر درباره کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی ...

اطلاعات اصلی درباره نحوه برگزاری کلاس ها در یک جلسه معارفه و تعیین سطح رایگان و بر طبق نیاز زبان آموز گفته میشه ولی در قسمت پایین توضیحات کلی درباره این دوره ها رو خدمت شما عرض میکنم.

کلاس خصوصی برای هدف مکالمه

اگر هدف شما از شرکت در کلاس خصوصی تقویت مکالمه هست میبایست دوره های دانش زبان ۱ الی ۴ رو بگذرونید. هسته اصلی کلاسهای دانش زبان متد آنالیزی هست که میتونید با کلیک در اینجا بعدا درباره این سبک موفق بیشتر بخونید ولی بصورت خلاصه بگم که هدف اصلی ما در کلاس این خواهد بود که تفکر فارسی رو از ذهن شما حذف کنیم و با شکلی خاص تفکر انگلیسی رو در ذهن شما جایگزین کنیم. در تدریس این دوره ها از هیچ کتاب یا منبعی که توی بازار پیدا میشه استفاده نمیکنیم چون تمام دوره از صفر تا صد بر اساس سیستم آنالیزی بنا شده و هیچ نیازی به کتاب نخواهید داشت. 

تدریس در دوره های پایین تر یعنی مبتدی، دانش زبان ۱ و دانش زبان ۲ بصورت فارسی انجام میشه تا زبان آموز درک کاملی از مطالب پیدا کنه. از کلاس دانش زبان ۳ و به مرور کلاس به انگلیسی تبدیل میشه و هم من و هم زبان آموز شروع به مکالمه انگلیسی خواهیم کرد تا نه تنها دانش بلکه مهارت مکالمه هم افزایش پیدا کنه. 

دانش زبانی زبان آموز تا انتهای دوره دانش زبان ۴ به حد پیشرفته میرسه و به جرات میشه گفت که هیچ زبانی آموزی (حتی کسانی که ۴ الی ۵  سال) در کلاسها و آموزشگاه های دیگر شرکت کردن از لحاظ دانشی حتی نزدیک زبان آموزان دوره دانش زبان نمیرسن. 

در این نقطه اگر زبان آموز مایل بود میتونه در دوره مکالمه آزاد شرکت کنه تا مهارت بالاتری در مکالمه به دست بیاره ولی این دوره کاملا انتخابی هست و شما میتونید این دوره رو با هر استاد یا هر آموزشگاهی بگذرونید چون دانش بالایی از زبان دارید و هر جایی که این دوره رو بگذرونید با هدف تمرین مکالمه هست و نه یادگیری مطلب جدید.

در دوره های دانش زبان ۱ الی ۴ زبان شما به این اهداف میرسید:

  • حذف تفکر فارسی
  • درک بدون ترجمه
  • مکالمه بدون فارسی سازی در ذهن
  • گرامر صحیح و پیشرفته
  • یادگیری لغات صحیح مکالمه ای
  • تقویت تلفظ
  • تقویت listening یا درک از طریق شنیدن
  •  

کلاس خصوصی برای هدف آیلتس

اکثر کسانی که قصد مهاجرت یا تحصیل در خارج از ایران رو دارن باید مدرک آیلتس با نمره تقریبا بالا ارایه بدن. با یک نگاه به سایت رسمی امتحان آیلتس یعنی  IELTS.ORG  میتونیم ببینیم که زبان آموزان فارسی زبان معمولا نمره ای بین ۵.۵ الی ۶.۵ رو میارن که حد وسط هست و زبان آموزان آلمانی زبان نمره ای بین ۷ الی ۸ میارن و زبان آموزان شرق آسیایی مثل چینی زبان ها یا تایلندی ها نمره بین ۵ الی ۶ رو کسب میکنن.

این تفاوت بین نمرات ناشی از زبان مادری هست. زبان آلمانی ریشه نزدیکی به انگلیسی داره و بخاطر همین زبان آموزان آلمانی زبان نمره بالاتری رو کسب میکنن. زبان چینی یا تایلندی ریشه مشترک کمی با انگلیسی دارن و به همین خاطر نمره پایین تری کسب میکنن. زبان فارسی بین این دو زبان ها قرار میگیره و نمره بین ۵.۵ الی ۶  رو برای فارسی زبانان ثبت میکنه.

با حذف تفکر فارسی و جایگزین کردن تفکر انگلیسی در دوره های دانش زبان موفق شدیم دوره ای رو برای آیلتس آماده کنیم که در اون زبان آموزان بتونن نمرات بسیار بالاتری رو در امتحان آیلتس کسب کنن. البته که موفقیت در امتحان آیلتس به فاکتورهای متفاوتی بستگی داره و استاد نقش کوچکی در راهنمایی زبان آموز داره و این خود زبان آموز هست که در هر قسمت باید به تسلط برسه تا به نمره خوبی برسه.

به هر حال ۲ ترم ۱۵ جلسه ای به شکلی برنامه ریزی شده تا این موارد تدریس بشن:

  • گرامر پیشرفته برای مکالمه و رایتینگ
  • لغات پیشرفته و  collocation
  • تکنیک های لیسنینگ
  • تکنیک های ریدینگ
  • آموزش نوشتن مقاله
  • آموزش نوشتن گراف
  • آموزش مکالمه و درک توقعات ممتحن

سوالات متداول درباره کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی

بله مسلما. کلاسهای خصوصی ما بصورت آنلاین و از طریق اسکایپ برگزار میشن یعنی از هر شهر یا کشوری بدون محدودیت میتونید با اسکایپ کلاس خودتون رو با استاد عطایی داشته باشید.

بله کلاس خصوصی استاد عطایی از سطح مبتدی تا پیشرفته رو شامل میشه و پیش از شروع دوره یک جلسه معارفه و تعیین سطح رایگان رو داریم تا سطح شما دقیقا مشخص بشه و از همون سطح شروع خواهیم کرد.

هزینه هر پکیج در قسمت بالا اعلام شده و جهت ثبت نام تمام هزینه آن پکیج خاص از طرف زبان آموز پرداخت میشود و ثبت نام نهایی میشود.

بله حتما کلاسها بصورت ۲ نفره هم قابل برگزاری هستند و ۲۵ درصد به هزینه دوره اضافه خواهد شد.

در صورتی که بصورت ۲ نفره کلاستون برگزار بشه ۲۵ درصد به هزینه دوره اضافه میشه.  

جهت رفاه حال زبان آموزان میتونن هزینه هر ترم رو در ۲ قسط پرداخت کنن. یکی قبل از شروع ترم و یک قسط بعد از یک ماه از شروع کلاسها. 

جهت راهنمایی برای ثبت نام شماره تلفن همراه زیر رو روی گوشی خودتون ذخیره کنید،

09193953865

یک پیام با متن “ثبت نام کلاس خصوصی” در واتسپ یا تلگرام ارسال کنید. 

دقت کنید شماره تلفن بالا فقط در واتسپ و تلگرام فعال هست و پیامک و تلفن پاسخ داده نمیشن.

در صورتی که ساعت خالی وجود داشته باشه به شما اعلام میشه و اگر شما قادر به شرکت در کلاس در اون زمان بودید یک جلسه معارفه براتون بصورت رایگان ترتیب داده میشه و باقی مسائل در اون جلسه توضیح داده میشه. 

در صورتی که ساعت خالی وجود نداشته باشه و در صورت تمایل شما در لیست رزرو قرار میگیرید تا نزدیک ترین کلاسی که خالی بشه.

در هر ۱۰ جلسه زبان آموز اجازه ۱ جلسه غیبت با برنامه ریزی قبلی (حداقل ۲۴ ساعت) را دارد. متاسفانه بیشتر از این تعداد طبق قوانین آموزشی کلاس ها غیبت غیرمجاز تلقی میشوند.

بله مسلما چون دوره ها بصورت آنلاین و از طریق اسکایپ برگزار میشه هیچ مشکلی برای شرکت در کلاس ندارید.

در جلسه تعیین سطح رایگانی که برای شما برنامه ریزی میشه استاد عطایی سوالاتی رو از شما میپرسن که با توجه به اون سوالات خود استاد عطایی برنامه و هدف کلاس رو مشخص میکنند تا شما به هدف اصلی خودتون برسید.

متاسفانه خیر، چون به احتمال زیاد ساعتی که مد نظر شما هست در حال حاضر در اختیار کسی دیگه باشه ولی اگر اون ساعت خالی باشه مطمئنا میتونید که اون رو انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بابت ساعات قابل ثبت نام به شماره 09193953865 در واتسپ یا تلگرام پیام ارسال کنید.

متاسفانه هیچ کلاسی بصورت حضوری برگزار نمیشه. 

ثبت نام کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی

جهت ثبت نام فقط کافیه که شماره تلفن

۰۹۱۹۳۹۵۳۸۶۵
رو روی گوشیتون ذخیره کنید. و یک پیام با متن "ثبت نام کلاس خصوصی" در واتسپ یا تلگرام ارسال کنید جهت رزرو کلاس خصوصی
سپس اطلاعات ساعت های قابل ثبت نام براتون ارسال میشه و یک زمان برای معارفه و تعیین سطح رایگان تعیین میشه تا صحبت های بیشتر و معرفی بیشتر کلاس و برنامه کلاسی اون موقع انجام بشه.
دکمه بازگشت به بالا