آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آنلاین

به رایگان و با بهترین استاد زبان انگلیسی ایران تعیین سطح بشید

برای ثبت نام در کلاس های زبان انگلیسی تعیین سطح الزامی هست و زبان آموزان به هیچ عنوان نباید هیچ گونه آمادگی قبلی جهت شرکت در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی داشته باشند. اکثر تعیین سطح هایی که بصورت آنلاین برگزار میشن معمولا به شکل چهارجوابی هست که امکان تقلب یا شانسی پاسخ دادن زبان آموز بالا هست.

در ضمن اگر تعیین سطح به درستی انجام نشه هم از لحاظ مالی و هم زمانی یک زبان آموز دچار مشکل میشه و حتی بخاطر تجربیات تلخ یک تعیین سطح اشتباه کلا زبان رو کنار بگذاره. پس مهم هست که در کجا تعیین سطح میشید و توسط چه کسی تا در بهترین مسیر در یادگیری قرار بگیرید.

در وب سایت عطایی آنلاین یک تست تعیین سطح رایگان واقعی رو آماده کردیم که تمام ابعاد زبانی شما رو به دقیق ترین شکل ممکن بسنجیم. این تعیین سطح بصورت غیرحضوری و از طریق واتسپ یا تلگرام انجام میشه و سپس طبق سطح دقیق شما بهترین پیشنهادات ممکن جهت پیشرفت یا رفع مشکلات موجود توسط استاد عطایی به شما ارایه خواهد شد.

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی آنلاین

برای سرعت بخشیدن به پروسه تعیین سطح شما میتونید که شماره تلفن زیر رو روی گوشی خودتون ذخیره کنید. این شماره مستقیم استاد عطایی هست که در واتسپ پاسخگوی مشاوره ها هستند. 

فقط کافیه که متن  “تعیین سطح” رو ارسال کنید تا موضوعات برای تعیین سطح براتون ارسال بشن.

09193953865

دکمه بازگشت به بالا