کلاس آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی

کلاس نیمه خصوصی دانش زبان انگلیسی انگلیسی ۸ ماهه استاد عطایی

درباره کلاس آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی ...

کلاس آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی با نام کلاس دانش زبان انگلیسی استاد عطایی برگزار میشه و بدون شک بهترین کلاس زبان انگلیسی برای تقویت مکالمه و درک انگلیسی در ایران هست. کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی بصورت ۸ الی ۱۲ نفره و همینطور بصورت ۴ الی ۶ نفره برگزار میشه و هر دوی این نوع کلاس زبان انگلیسی بصورت ۱ روز در هفته برگزار میشن. 

هر جلسه از کلاس زبان انگلیسی استاد عطایی ۳ ساعت طول میکشه و نگران نباشید! کلاس آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی اصلا و ابدا خسته کننده نیست و اکثر زبان آموزان از گذر سریع زمان در کلاس زبان انگلیسی استاد عطایی تعجب میکنن. در کلاس آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی سبک خاصی از تدریس انجام میشه که به نام متد آنالیزی استاد عطایی شناخته میشه و دلیل اصلی موفقیت کلاس آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی تفاوت سیستم آموزش هست. 

خیلیا تعجب میکنن که کلاس آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی فقط ۸ ماه طول میکشه. اما خیالتون باید راحت باشه، بعد از فقط دو ترم یعنی ۸ ماه سواد زبانی یا دانش زبان انگلیسی شما بیشتر از ۹۹ درصد افراد دیگر هست حتی بهتر از کسانی که سالهاست کلاس زبان انگلیسی میرن.

تفاوت شیوه تدریس کلاس زبان انگلیسی استاد عطایی و دیگر کلاسها

کلاس زبان انگلیسی در همه آموزشگاه ها بصورت کلاس مکالمه انگلیسی هست یعنی از همون جلسه اول کلاس، زبان آموزان به انگلیسی صحبت میکنند و استاد هم حق هیچ فارسی صحبت کردنی نه برای خودش قائل هست و نه زبان آموز حق فارسی صحبت کردن داره. این نوع کلاس اصلا آموزشی نیست و زبان آموز صرفا مکالمه انجام میده. البته مکالمه انگلیسی که توسط زبان آموز انجام میشه اصلا طبیعی نمیتونه باشه چون زبان آموز قواعد و قوانین انگلیسی رو یاد نگرفته و داره با قواعد فارسی انگلیسی رو مکالمه میکنه.

اما کلاس آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی این اشتباه رو تکرار نمیکنه و در کلاس زبان انگلیسی استاد عطایی، دانش زبان انگلیسی رو به زبان آموزان منتقل میکنیم. فقط کافیه این 8  ماه با کلاس دانش زبان انگلیسی استاد عطایی همراه باشید. بعد از این دوره اگر نیاز به دوره های مکالمه آزاد داشتید صدها کلاس مکالمه زبان انگلیسی وجود دارند که برای تمرین مکالمه میتونید ثبت نام کنید و اون موقع خواهید دید که چقدر سطح زبان شما و دیگران با هم متفاوت هست. در حقیقت کلاس زبان انگلیسی دانش زبان استاد عطایی چیزی رو ارائه میده که هیچ آموزشگاه و استادی ارائه نمیدن: اون هم آموزش صحیح انگلیسی هست به شکلی که اشتباه نکنید، متنوع و طبیعی صحبت کنید، درست و بدون اشتباه درک کنید و هیچ وقت زبان فراموشتون نشه.

نظر دانشجویان درباره کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی استاد عطایی چیست؟

ثبت نام در کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی

در جدول پایین میتونید که تعداد کلاسهای قابل ثبت نام و تکمیل ظرفیت شده رو مشاهده بفرمایید و طبق ساعت های مشخص شده برنامه ریزی خودتون رو انجام بدید.

تا این لحظه

0
زبان آموز

در کلاس پنجشنبه اردیبهشت ماه ۹۹ دانش زبان استاد عطایی ثبت نام شده اند.

شهریه این ترم: ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

شهریه ترم دوم هم به همین مقدار میباشد و هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت. به عبارت دیگر با پرداخت ۵ میلیون تومان در ۲ ترم ۴ ماهه به تسلط عالی به مکالمه انگلیسی خواهید رسید.

نکته مهم: اولویت ثبت نام با کسانی میباشد که زودتر جهت تعیین سطح به دفتر عطایی آنلاین مراجعه و ثبت نام خود را نهایی کرده باشند. 

سوالات متداول درباره کلاس آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی

  1. در ابتدا فرم پیش ثبت نام را پر نمایید.
    سپس منتظر تماس ما باشید.
  2. ما با شما تماس میگیریم و زمانی جهت تعیین سطح به شما داده خواهد شد.
  3. پس از تعیین سطح و اطمینان از سطح شما و پرداخت هزینه ها ثبت نام شما تکمیل خواهد شد.
دلیل این امر عدم ثبت نام کسانی می باشد که انگیزه کافی برای کلاس را ندارند. ما برنامه مشخصی برای کلاس داریم و امیدواریم با پرداخت کامل زبان آموزان تا انتهای دوره با برنامه های ما همراه باشند.

در کلاس ۶ نفره بخاطر حضور دانشجویان کمتر، استاد زمان بیشتری جهت تصحیح و کمک به یادگیری بهتر دانشجویان در اختیار دارند.

 

در پایان این دوره بر اساس تجربه سطح دانش زبان آموز و مکالمه وی با بالاترین سطح ممکن خواهد رسید و دانشجو قادر خواهد بود تا به راحتی مکالمه نموده و در فیلم دیدن و‌ آهنگ گوش دادن مسلط باشد. مهم ترین پیشرفت در این دوره ها عدم اشتباه صحبت کردن دانشجو و تسلط بی نظیر به ساختارها، لغات کاربردی محاوره ای و طبیعی صحبت کردن میباشد.
از دانشجویان انتظار میره که در هر جلسه کلاس حضور داشته باشند و پیشرفت در کلاس به حضور در کلاس و فعالیت کلاس هست. البته ما درک میکنیم که شرکت در تمامی جلسات ممکنه که سخت باشه و به همین خاطر اگر یکی از دانشجویان کلاس را از دست بدهد می تواند رکورد کلاس (که توسط خود دانشجویان ضبط میشود) را از دانشجویان دیگر دریافت نماید.
متاسفانه انصراف فقط تا ۱ هفته پیش از شروع کلاس امکان پذیر هست و بعد از شروع کلاس هیچ دلیلی برای انصراف یا عودت شهریه پذیرفته نیست.

خیر در سیستم آنالیزی استاد عطایی ۱ روز در هفته بسیار مناسب میباشد و بیشتر از کلاس فشرده انگلیسی که در بعضی آموزشگاه ها برگزار میشود مفید هست. در کلاس مکالمه آزاد انگلیسی هر چقدر فشرده تر یادگیری سریعتر و بهتر هست اما در کلاس دانش زبان ما قصدمون فقط تکرار بصورت طوطی وار نیست و قصد داریم که دانش زبان رو بالا ببریم و زبان آموز رو وادار کنیم تا بتونه انگلیسی فکر کنه که نیازمند به تمرین و ممارست هست.

ما از کتاب های آموزش زبان آموزشگاه ها یا کتب بازار استفاده نمیکنیم. همانطور که در بالا هم گفتیم، سیستم آنالیزی توسط استاد عطایی ابداع شده و از جزوات اختصاصی و کتب استاد عطایی در کلاسها استفاده میشه.

استاد عطایی از زبان آموزان میخان که هر روز حداقل ۱ ساعت برای تمرین در نظر بگیرن و مسلما تمرین بیشتر از این یعنی پیشرفت سریعتر و بهتر.

مسلما بله. کلاسهای دانش زبان انگلیسی استاد عطایی بصورت مستقیم بر روی مکالمه شما تاثیر میگذاره و نه تنها مکالمه شما عالی میشه بلکه میتونید خیلی طبیعی مکالمه انجام بدید، اشتباه حرف نزنید، اعتماد به نفس داشته باشید و فیلم و سریال و … رو کامل بفهمید.

شما در طی ۸ ماه بمباران اطلاعاتی میشید. مطالبی در این ۸ ماه به شما گفته میشن که نه اونها رو در کتابها نوشتن و نه در کلاسی تدریس میشه. با اینکه دوره ۴ ماهه دوم یعنی دانش زبان پیشرفته مکالمه انگلیسی انجام میشه ولی همیشه توصیه میکنیم که زبان آموز برای تمرین بیشتر و کسب اعتماد به نفس بیشتر در کلاسهای مکالمه آزاد شرکت کنه و نه تنها مطالب کسب شده در طول ۸ ماه رو تمرین کنه بلکه دانش خودش رو با باقی کسانی که سالها زبان یاد میگیرن هم مقایسه کنه.

تعداد کلاسهای دانش زبان انگلیسی استاد عطایی بسیار زیاد هست و متاسفانه فرصت استاد عطایی برای برگزاری کلاس مکالمه آزاد خیلی باز نیست. اما مسلما تعداد زیادی کلاس مکالمه آزاد انگلیسی در آموزشگاه ها برگزار میشه که اساتید خوب و با تجربه ای دارن و فرصت خوبی برای مقایسه و محک زدن خودتون و دانش زبان شما هست.

اگر برای شروع یادگیری عجله دارید...

کلاسهای غیرحضوری دانش زبان انگلیسی استاد عطایی رو هم به شدت پیشنهاد میکنیم.

ثبت نام در کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false”]
دکمه بازگشت به بالا