مجله آموزش زبان انگلیسی عطایی آنلاین

//مجله آموزش زبان انگلیسی عطایی آنلاین

مجله آموزش زبان انگلیسی عطایی آنلاین

در راستای ارایه خدمات آموزش رایگان زبان انگلیسی و اهمیت خواندن در بالا بردن سطح زبان انگلیسی در بین زبان آموزان در انتهای سال گذشته تصمیم به ارایه آزمایشی یک نسخه از مجله آموزش زبان انگلیسی عطایی آنلاین را گرفتیم.


این مجله به صورت الکترونیکی و کاملا رایگان در اختیار زبان دوستان از طریق سایت عطایی آنلاین و کانالهای رسمی عطایی آنلاین قرار میگیرد. ما در هر نسخه سعی میکنیم مطالب جذاب انگلیسی را در موضوعات کوتاه و متنوع پیدا کنیم و نه تنها کلمات را در قالب همان موضوع معنا کنیم بلکه استاد عطایی با تدریس صفحه به صفحه مجله یک کلاس درسی جالب را در قالب مجله به وجود آورده اند.

مجله آموزش زبان انگلیسی عطایی آنلاین در دو نسخه Epub که مخصوص موبایل میباشد و همینطور interactive pdf که مخصوص کامپیوتر میباشد ارایه میشوند.

با کلیک در اینجا به نسخه های ارایه شده تا این تاریخ را دانلود نمایید.

 

نکته: کاربران محصولات اپل به هیچ مشکلی در استفاده از این مجله برخورد نخواهند کرد و برنامه ibooks که بصورت خودکار در گوشی ها، تبلت ها و کامپیوترهای اپل وجود دارند به راحتی و بدون مشکل نسخه epub را باز میکنند.

نکته ۲: کاربران محترم گوشی های اندروید لطفا اگر برنامه کتاب خوان خاصی استفاده میکنید که مجله را بدون مشکل باز میکند لطفا در قسمت نظرات اعلام بفرمایید تا به دیگر کاربران نیز اعلام شود.

 

مجله آموزش زبان انگلیسی عطایی آنلاین
5 (100%) 1 vote

توسط |2018-04-24T12:01:40+00:00آوریل 24th, 2018|اخبار سایت|۱ نظر

درباره استاد:

علی اکبر عطائی مدرس زبان انگلیسی در آموزشگاه های معتبر تهران با تجربه 10 ساله آموزش زبان انگلیسی - مبتکر سیستم آموزشی آنالیزی کاربردی

۱ نظر

  1. فرشته فراهانی 6 آگوست, 2018 at 9:57 ق.ظ - پاسخ

    مطالب آموزشی مکالمه

نظر خود را بنویسید