لغات یکی از مهمترین بخش های زبان انگلیسی هستند و نیاز به تاکید نیست که دانستن هر چه بیشتر لغات میتونه که تاثیر به سزایی در درک بهتر انگلیسی و از همه مهمتر مکالمه طبیعی تر انگلیسی داشته باشه.

فقر فعل های انگلیسی

اکثر زبان آموزان زبان انگلیسی در قسمت فعل ها مشکلات زیادی رو دارند و اکثرا سعی میکنن از فعل های ساده استفاده کنند ولی در واقع در زبان انگلیسی مرسوم کشورهای انگلیسی زبان فعل ها خیلی متفاوت تر استفاده میشوند و این ضرورت یادگیری فعل های انگلیسی را بیشتر و بیشتر میکند.

 

چند مثال از فعل های ساده و جایگزین طبیعی اونها برای شما لیست کردم که به عمق موضوع پی ببرید:

 

ما میگیم go to work ولی یک انگلیسی زبان نحوه رفتن به سر کار رو معمولا میگه برای مثال drive to work یا take the bus to work یا take the subway to work یا walk to work

ما میگیم go to …’s house ولی یک انگلیسی زبان میگه go over to …’s بدون گفتن house

ما میگیم go to travel ولی یک انگلیسی زبان میگه take a trip

ما میگیم  go to the gym ولی یک انگلیسی زبان میگه work out

ما میگیم go to the restaurant ولی یک انگلیسی زبان میگه eat out

ما میگیم spend time with my friends ولی یک انگلیسی زبان میگه hang out

یا مثلا ما میگیم see my friend ولی در واقع اگر دوست خودمون رو با قرار قبلی ببینیم این معنی رو میده ولی اگر اتفاقی کسی رو ببینیم میگیم run into a friend

ما میگیم

ما میگیم wash my clothes ولی اونا میگن do the laundry

ما میگیم wash the dishes ولی اونا میگن do the dishes

 

این لیست خیلی خیلی بلند تر از این حرفاست ولی من فقط به چند تا نمونه خیلی آشنا بسنده میکنم تا اهمیت یادگیری فعل های صحیح انگلیسی رو درک کنید.

بنده همیشه تاکید بر روی یادگیری فعل ها رو که هسته اصلی اسم میشن رو داشتم و حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ فعل محاوره ای رو در طول ترم های ۱ ساله خودمون گنجوندیم.

 

وبینار یا سمینار آنلاین آموزش لغات انگلیسی

اما یادگیری تخصصی فعل های انگلیسی میتونه تاثیر بسیار بیشتری داشته باشه. تصور کنید که یک کلاس صرفا به همین موضوع اختصاص داشته باشه و از ابتدا تا انتهای اون پرکاربرد ترین این فعل ها رو یاد بگیریم. بنده هم تصمیم گرفتم که این اتفاق بیفته و همه از هر کجای ایران و حتی خارج از ایران بتونن از این دوره استفاده کنند. بخاطر همین بنده برنامه ریزی یک دوره آنلاین یا به عبارتی دیگه وبینار یا سمینار آنلاین آموزش لغات انگلیسی رو انجام دادم تا بصورت تخصصی به فعل های محاوره ای انگلیسی بپردازیم.

اگر حس میکنید که نیاز به این دوره دارید فقط کافیه که یک تبلت، موبایل یا کامپیوتر داشته باشید و اینترنت با سرعت حداقل ۵۱۲ کیلوبایت و کلاس برنامه ریزی شده که روزهای جمعه ساعت ۲ الی ۴ بعد از ظهر برگزار بشه و هزینه این دوره هم ۱۲۰ هزار تومان هست.

 

این سمینار آنلاین به اتمام رسیده ولی شما عزیزان میتونید که فایلهای ویدیویی اون رو از فروشگاه عطایی آنلاین خریداری و دانلود کنید.

 

دانلود دوره ویدیویی افعال محاوره ای

سمینار آنلاین آموزش لغات انگلیسی
5 (100%) 1 vote