تدریس خصوصی زبان انگلیسی به اعتقاد بسیاری بهترین روش یادگیری زبان و مکالمه انگلیسی هست اما در حقیقت اینطور نیست، بعضی توی کلاسهای عمومی زبان خوب یاد میگیرن، یک سری توی کلاسهای شلوغ، یک سری توی کلاسهای خلوت و یک سری با کلاس خصوصی زبان انگلیسی رو بهتر یاد میگیرن. بخاطر همین تصمیم گرفتم که خیلی کلی درباره کلاس خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی و اینکه برای چه کسانی خوب هستند چند تا مطلب اختصاص بدم، مطلب امروز درباره کلاسهای خصوصی هست و اینکه کلاس خصوصی زبان برای چه کسی مناسب هست.

خصوصیات اخلاقی و کلاس خصوصی زبان انگلیسی

کلاس خصوصی زبان برای افراد خجالتی فوق العاده موثره. کلاس زبان میشه یک کلاسی که باید توش حرف زد، بازی کرد، خندید و نقش بازی کرد. متاسفانه کسایی که کمی خجالتی هستن توی کلاسهای زبان عمومی کم میارن و یه جایی قطعش می کنن. اگر شما هم جز اون دسته هستید، کلاس خصوصی زبان می تونه بهتون خیلی کمک کنه.

سن و کلاس خصوصی زبان

معمولا همه ماها توی سن های پایین 15 زبان یادگرفتن رو شروع کردیم (6 in my case) و کلمات و الفبا و نوع خوندن و تمام اینها رو توی کلاس یا مدرسه یاد گرفتیم. اگر شما نتونستید توی این سن ها زبان رو شروع کنید، بهتره که با کلاس خصوصی کار رو شروع کنید و بعد می تونید که وارد کلاسهای عمومی بشید و حتی بهتر از بقیه باشید.

یادگیری سریع زبان

کلاس خصوصی زبان این فرصت رو به شما میدن که دو سوم از زمان کلاس رو مکالمه یا رفع اشکال کنید (توی کلاسهای عمومی تقریبا یک دهم هست) به این معنی که شما می تونید توی زمان بسیار بسیار کوتاه تری زبان رو یاد بگیرید و بتونید از اون استفاده کنید. معمولا یادگیری زبان در حدود 1.5 تا 2.5 سال زمان میبره که این در کلاسهای خصوصی میتونه تا حدود 8 ماه تا 1 سال باشه.

آموزش هدفمند جهت تدریس خصوصی زبان

مسلما اگر زبان رو برای هدف خاصی مثل امتحان ورودی یک سری مشاغل یا مسافرت و … بخواهید، کلاس خصوصی زبان انگلیسی می تونه فوق العاده برای شما مفید باشه. بعضی از ما توی یک مهارت از مهارتهای زبان انگلیسی ضعف داریم. این ضعفها رو میشه با تدریس خصوصی زبان و تمرکز و تمرین روی اون مهارت ترمیم کرد و بهبود داد. خیلی از زبان آموزان توی مهارت Writing مشکل زیادی دارن و فکر می کنن که خیلی خیلی سخته در حالیکه خیلی خیلی آسونه و با یه کلاس چند جلسه ای می تونن بهترین مقاله ها و نامه های اداری رو بنویسن.

رفع اشکال در کلاس خصوصی زبان

توی کلاسهای عمومی معمولا استاد نمیتونه تمام اشکالات زبان آموزان رو رفع کنه و بعضی وقتها نباید. خیلی از زبان آموزا رو می بینیم که خوب و روان صحبت می کنن ولی پر از غلط و اشتباه! کلاس خصوصی زبان برای رفع اشکال میتونه که خیلی خیلی مفید باشه و نیاز به تجدید دوره رو در خیلی از زبان آموزان رفع کنه. یک یا دو جلسه کلاس خصوصی زبان شما رو خیلی بهتر میکنه و باعث میشه هم اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید و هم سرعت پیشرفت خودتون رو بالا ببرید.

 

تدریس خصوصی زبان انگلیسی
4 (80%) 3 votes