بهترین کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی

یکی از سوالاتی که ذهن خیلی از زبان آموزان رو درگیر خودش میکنه اینه که بهترین کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی کجا هست و من کجا باید زبان رو یاد بگیرم.

در مقاله امروز قصد دارم که بهترین کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی رو به شما معرفی کنم.

 

موسسه آموزش زبان مهم هست یا استاد مدرس زبان؟

ما به هیچ عنوان نمیتونیم بگیم که یک جای خاص برای مثال آموزشگاهی خاص بهترین جا برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی هست. در حقیقت این استاد هست که به یک آموزشگاه زبان ارزش میده و اون رو بهترین میکنه و این استاد هست که یک آموزشگاه رو بدترین میکنه. پس به جای اینکه بگیم کجا بهتر هست ببینیم که چه اساتیدی و با چه سطح زبانی اونجا کار میکنند. اینکه یک استاد بتونه مطالب رو به راحت ترین شکل ممکن به دانشجوی خودش منتقل کنه بسیار مهم هست. یک استاد بد میتونه هم یک آموزشگاه رو خراب کنه و هم آینده یک زبان آموز که نیاز به یادگیری صحیح رو داره.

 

اهمیت سیستم آموزشی

بعد از استاد مدرس زبان انگلیسی، سیستم آموزشی مورد استفاده در آموزشگاه هست که خیلی پر اهمیت هست. در واقع یک سیستم آموزشی خوب میتونه ابزاری باشه برای یک استاد خوب تا به بهترین شکل بتونه که مطالب رو به زبان آموز منتقل کنه. اگر یک سیستم آموزشی غلط رو انتخاب کنید مطمینا از آموزش زبان کاملا زده میشید و در نهایت هیچ وقت به اهداف بزرگ خودتون نمیرسید. بهترین کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی ضرورتا کلاسی نیست که از جدیدترین کتابهای زبان استفاده میکنه، بلکه کلاس یا آموزشگاهی هست که بتونه اساتید، کتب و زبان آموزان رو به شکلی با هم تطبیق بده که بتونه بهترین نتیجه رو حاصل کنه.

 

مسافت کلاس به محل زندگی یا محل کار

شاید دوری یا نزدیکی محل آموزش خیلی با اهمیت به نظر نرسه ولی فوق العاده مهم هست. اکثر زبان آموزان یا دانشجویان به این مساله توجه نمیکنند و جایی رو انتخاب میکنند که از محل کار یا محل زندگی اونها دور هست و همین موضوع در طول زمان باعث خستگی مفرط و در نتیجه رها کردن کلاس بشه. اما البته اگر استاد خوبی با یک سیستم آموزشی مناسب پیدا کردید میتونید با این یک موضوع یعنی مسافت صلح کنید و بپذیرید که برای یک مدت این کار رو خواهید کرد و آگاهانه به سراغ این کلاس برید.

برای مثال بنده کلاسهایی رو دارم و داشتم که زبان آموزان از کرج، شهریار، لواسانات، قم، اصفهان و … به مدت یک سال در کلاسها بصورت منظم شرکت میکردند و دانشی که کسب میکردند براشون مهم بود و اتفاقا از این مسافت زیاد استفاده میکردند تا به رکورد کلاس ها گوش بدن و زمانی که پیشرفته تر شده بودن فیلم ببینند یا پادکست گوش بدن.

 

همکلاسی ها

با اینکه زبان آموز کنترلی روی همکلاسی های خودش نداره، اما حداقل میتونید که تحقیق کنید و مطمین بشید که این کلاس یا آموزشگاه چه رده سنی رو ثبت نام میکنه و اگر سن شما حدود بالای ۳۰ هست باید مطمین بشید که همشاگردی های شما زیر ۲۰ سال نباشند. دلیل هم محکم تر از این که هر چقدر سن پایین تر یادگیری سریع تر و بالعکس؟

افراد زیادی در سن های بالاتر در آموزش کندتر میشن مراجعه کننده های زیادی رو داشتم که متاسفانه به علت بی توجهی آموزشگاه یا استاد به این مساله در کلاسی ثبت نام شدن که زبان آموزان اون کم سن و سال تر بودن و زودتر یاد میگرفتن و این مساله باعث شده که این اشخاص کاملا از زبان زده بشن و بعضا سالها از زبان دور شدن. پس بهترین کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای شما جایی هست که حداقل ۸۰ درصد از کلاس در حدود سن خود شما باشند.

 

آیا کلاس زبان باید مختلط باشه؟

در واقع مختلط بودن کلاسهای زبان هم میتونه مفید باشه و هم میتونه مضر. برای اکثر کسانی که اعتماد به نفس بالایی دارن و خوب میتونن که حرف بزنن مختلط بودن کلاس مفید هست و باعث ایجاد محیطی برای مکالمه در مورد موضوعات مختلف میشه و بعضا باعث ایجاد رقابت بین خانم ها و آقایان میشه که نکته مثبتی هست.

اما برای کسانی که اعتماد به نفس بالایی ندارن این میتونه یک نقطه ضعف محسوب بشه. اگر آدم خجالتی هستید اصلا توصیه نمیشه که در کلاس مختلط زبان اسم نویسی کنید. البته قدرت کنترل استاد روی کلاس و اهمیت دادن به کلیه دانشجویان به یک اندازه میتونه که به دانشجو کمک کنه تا اعتماد به نفس خودش رو به دست بیاره.

 

چرا کلاسهای استاد عطایی بهترین کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی در تهران و ایران هست؟

دلیل اصلی اینکه کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی استاد عطایی بهترین در سطح تهران و ایران هستند دقت به تمام جزییات بالاست. در این سیستم هیچ کلاسی توسط هیچ استاد متفرقه ای تدریس نمیشود و زبان آموز از ابتدا تا انتها فقط با استاد عطایی دوره را میگذراند که ابداع کننده سیستم آنالیزی هستند و بهترین شخص برای تدریس این سیستم.

سیستم آنالیزی به صورت بسیار دقیق و موشکافانه طراحی شده و جزییات بی نظیری از آموزش زبان را در اختیار دانشجو قرار میدهد و تمرینات و نحوه آموزش به شکلی است که تمامی آموخته های این سیستم کاملا کاربردی هستند و در انتها زبان آموز میتواند به طبیعی ترین شکل ممکن مکالمه کند و فیلمها را متوجه شود و … . کل دوره سیستم آنالیزی استاد عطایی فقط ۱ سال میباشد و در این مدت زبان آموز در مکالمه، درک از راه listening و درک از راه reading به تسلط خوبی رسیده و مکالمه بی نظیری خواهد داشت.

مهم ترین نکته این است که تدریس در ترم اول به فارسی انجام میشود و دانشجو یک درک کاملا عمیق را از انگلیسی پیدا میکند تا در ترم دوم بتواند یک مکالمه بی نقص را ارایه دهد و در ضمن کلاس داری استاد عطایی به شکلی است که هیچ زبان آموزی استرس نداشته باشد و همه زبان آموزان به اندازه هم مکالمه کنند و به یک اندازه از کلاس استفاده کنند و در نهایت تمام دانشجویان (به شرط عمل به گفته های استاد) در یک سطح به پیشرفت عالی میرسند.

اگر مایلید که ۱ سال دیگر در همین موقع تسلط بی نظیری در درک و مکالمه انگلیسی داشته باشید قدم اول رو همین حالا بردارید و جدیدترین کلاسهای استاد عطایی را با کلیک در اینجا بررسی و ثبت نام کنید. اگر هم دوست دارید پیش از بررسی کلاسها نظر زبان آموزان درباره کلاسهای استاد عطایی را در اینجا بخوانید.

 

کلاس غیرحضوری زبان انگلیسی استاد عطایی

حتی اگر در شهر تهران زندگی نمیکنید یا از دفتر ما دور هستید یا در کشورهای دیگر زندگی میکنید هم میتوانید در کلاس غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی شرکت نمایید که بهترین کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی بصورت آنلاین در ایران هست.

 

در صورتی که سوالی درباره نحوه انتخاب بهترین کلاس زبان انگلیسی یا مشاوره برای انتخاب بهترین کلاس زبان دارید (چه در مورد کلاسهای استاد عطایی و چه در مورد دیگر کلاسها) حتما در قسمت نظرات مطرح بفرمایید.

نوشته های مشابه

یک سوال و جواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

مایلید عضو باشگاه مشتریان عطایی آنلاین بشید؟

در این صورت تمامی اخبار جدید درباره کلاسها، محصولات آموزشی، تخفیف های ویژه و … رو قبل از همه در گوشی تلفن خودتون دریافت خواهید کرد.