کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی

کمی درباره کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی ۶ نفره استاد عطایی...

کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی ۶ نفره استاد عطایی بصورت ۱ روز در هفته برگزار میشود. شروع کلاسها از ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر الی ۵:۳۰ عصر یا ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰ و روزهای شنبه تا چهارشنبه کلاسهای متنوعی بصورت ۴ الی ۶ نفره برگزار میشود. کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی ۶ نفره بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی برای کسانی هست که قصد دارند در یک کلاس کم جمعیت دوستانه به یادگیری زبان انگلیسی مشغول باشند. 

شهریه کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی ۶ نفره استاد عطایی برای هر ترم ۴ ماهه (که شامل ۱۶ جلسه ۳ ساعته میشود) مبلغ ۵ میلیون تومان میباشد. کیفیت آموزش در یک کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی ۶ نفره به مراتب بالاتر از یک کلاس نیمه خصوصی ۱۲ نفره میباشد و دلیل این امر فرصت بیشتر دانشجو برای تمرین میباشد بخاطر اینکه دانشجویان کمتری در کلاس حاضر هستند. 

همچنین بخاطر اینکه هزینه این دوره بالاتر از کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی ۱۲ نفره هست، زبان آموزان انگیزه بیشتری برای یادگیری دارند و نتیجه پایانی دوره کاملا تضمین شده هست. 
در پایان اینکه کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی ۶ نفره استاد عطایی شامل تنها ۲ ترم ۴ ماهه میباشد و در ۸ ماه زبان آموز دوره دانش زبان مقدماتی و پیشرفته را به پایان میرساند و به سطح پیشرفته زبان میرسد.

۲ ترم ۴ ماهه

کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی ۴ نفره استاد عطایی فقط در ۲ ترم ۴ ماهه از سطح بالاتر از مبتدی دانشجو را به سطح پیشرفته میرساند.

زبان آموز کمتر، آموزش بهتر

بعلت خلوت بودن کلاس زبان نیمه خصوصی ۴ الی ۶ نفره بهترین گزینه برای یادگیری کامل زبان انگلیسی میباشد.

متد بی نظیر استاد عطایی

تدریس توسط شخص استاد عطایی با استفاده از متد ابداعی و فوق العاده موفق آنالیزی برای تضمین یادگیری عالی زبان.

نظر دانشجویان درباره کلاس زبان نیمه خصوصی استاد عطایی چیست؟

ثبت نام در کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی ۴ الی ۶ نفره استاد عطایی

در جدول پایین میتونید که تعداد کلاسهای قابل ثبت نام و تکمیل ظرفیت شده رو مشاهده بفرمایید و طبق ساعت های مشخص شده برنامه ریزی خودتون رو انجام بدید.

تا به این لحظه

0
زبان آموز

در کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی ۴ نفره آذر ماه ۹۸ دانش زبان استاد عطایی ثبت نام شده اند.

هزینه این دوره: ۵ میلیون تومان

شهریه ترم دوم هم به همین مقدار میباشد و هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت. به عبارت دیگر با پرداخت ۱۰ میلیون تومان در ۲ ترم ۴ ماهه به تسلط عالی به مکالمه انگلیسی خواهید رسید.

[table id=3 /]

سوالات متداول درباره کلاس نیمه خصوصی زبان انگلیسی ۴ نفره استاد عطایی

  1. در ابتدا فرم پیش ثبت نام را پر نمایید.
    سپس منتظر تماس ما باشید.
  2. ما با شما تماس میگیریم و زمانی جهت تعیین سطح به شما داده خواهد شد.
  3. پس از تعیین سطح و اطمینان از سطح شما و پرداخت هزینه ها ثبت نام شما تکمیل خواهد شد.
دلیل این امر عدم ثبت نام کسانی می باشد که انگیزه کافی برای کلاس را ندارند. ما برنامه مشخصی برای کلاس داریم و امیدواریم با پرداخت کامل زبان آموزان تا انتهای دوره با برنامه های ما همراه باشند.

در کلاس ۶ نفره بخاطر حضور دانشجویان کمتر، استاد زمان بیشتری جهت تصحیح و کمک به یادگیری بهتر دانشجویان در اختیار دارند.

در پایان این دوره بر اساس تجربه سطح دانش زبان آموز و مکالمه وی با بالاترین سطح ممکن خواهد رسید و دانشجو قادر خواهد بود تا به راحتی مکالمه نموده و در فیلم دیدن و‌ آهنگ گوش دادن مسلط باشد. مهم ترین پیشرفت در این دوره ها عدم اشتباه صحبت کردن دانشجو و تسلط بی نظیر به ساختارها، لغات کاربردی محاوره ای و طبیعی صحبت کردن میباشد.
از دانشجویان انتظار میره که در هر جلسه کلاس حضور داشته باشند و پیشرفت در کلاس به حضور در کلاس و فعالیت کلاس هست. البته ما درک میکنیم که شرکت در تمامی جلسات ممکنه که سخت باشه و به همین خاطر اگر یکی از دانشجویان کلاس را از دست بدهد می تواند رکورد کلاس (که توسط خود دانشجویان ضبط میشود) را از دانشجویان دیگر دریافت نماید.
متاسفانه انصراف فقط تا ۱ هفته پیش از شروع کلاس امکان پذیر هست و بعد از شروع کلاس هیچ دلیلی برای انصراف یا عودت شهریه پذیرفته نیست.

خیر در سیستم آنالیزی استاد عطایی ۱ روز در هفته بسیار مناسب میباشد و بیشتر از کلاس فشرده انگلیسی که در بعضی آموزشگاه ها برگزار میشود مفید هست. در کلاس مکالمه آزاد انگلیسی هر چقدر فشرده تر یادگیری سریعتر و بهتر هست اما در کلاس دانش زبان ما قصدمون فقط تکرار بصورت طوطی وار نیست و قصد داریم که دانش زبان رو بالا ببریم و زبان آموز رو وادار کنیم تا بتونه انگلیسی فکر کنه که نیازمند به تمرین و ممارست هست.

ما از کتاب های آموزش زبان آموزشگاه ها یا کتب بازار استفاده نمیکنیم. همانطور که در بالا هم گفتیم، سیستم آنالیزی توسط استاد عطایی ابداع شده و از جزوات اختصاصی و کتب استاد عطایی در کلاسها استفاده میشه.

استاد عطایی از زبان آموزان میخان که هر روز حداقل ۱ ساعت برای تمرین در نظر بگیرن و مسلما تمرین بیشتر از این یعنی پیشرفت سریعتر و بهتر.

مسلما بله. کلاسهای دانش زبان انگلیسی استاد عطایی بصورت مستقیم بر روی مکالمه شما تاثیر میگذاره و نه تنها مکالمه شما عالی میشه بلکه میتونید خیلی طبیعی مکالمه انجام بدید، اشتباه حرف نزنید، اعتماد به نفس داشته باشید و فیلم و سریال و … رو کامل بفهمید.

شما در طی ۸ ماه بمباران اطلاعاتی میشید. مطالبی در این ۸ ماه به شما گفته میشن که نه اونها رو در کتابها نوشتن و نه در کلاسی تدریس میشه. با اینکه دوره ۴ ماهه دوم یعنی دانش زبان پیشرفته مکالمه انگلیسی انجام میشه ولی همیشه توصیه میکنیم که زبان آموز برای تمرین بیشتر و کسب اعتماد به نفس بیشتر در کلاسهای مکالمه آزاد شرکت کنه و نه تنها مطالب کسب شده در طول ۸ ماه رو تمرین کنه بلکه دانش خودش رو با باقی کسانی که سالها زبان یاد میگیرن هم مقایسه کنه.

تعداد کلاسهای دانش زبان انگلیسی استاد عطایی بسیار زیاد هست و متاسفانه فرصت استاد عطایی برای برگزاری کلاس مکالمه آزاد خیلی باز نیست. اما مسلما تعداد زیادی کلاس مکالمه آزاد انگلیسی در آموزشگاه ها برگزار میشه که اساتید خوب و با تجربه ای دارن و فرصت خوبی برای مقایسه و محک زدن خودتون و دانش زبان شما هست.

ثبت نام در کلاس زبان نیمه خصوصی ۴ نفره استاد عطایی