کلاس آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری و حضوری استاد عطایی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در 8 ماه

کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی شامل ۴ ترم میباشد که به لطف استفاده از سبک آنالیزی ابداع شده توسط استاد عطایی دانشجو قادر خواهد بود تا از مبتدی تا پیشرفته را تنها در ۱۰ ماه طی کرده و به تسلط بی نظیر در مکالمه زبان انگلیسی برسد و آماده شرکت در امتحانات بین المللی انگلیسی نظیر IELTS یا TOEFL باشد. کلاس خصوصی زبان انگلیسی استاد عطایی برای تقویت مکالمه و آیلتس برنامه ریزی شده و بصورت غیرحضوری (با اسکایپ) قابل برنامه ریزی میباشد.

اطلاعات بیشتر درباره کلاسهای استاد عطایی

آیا میدونستید که کلاس آموزش زبان انگلیسی غیرحضوری استاد عطایی موفق ترین سیستم آموزش زبان آنلاین ایران هست و فقط و فقط در ۸ ماه زبان آموز در بالاترین سطح زبان انگلیسی در مکالمه و درک قرار میگیره؟ فقط با ۴ ترم ۲ ماهه یک بار برای همیشه انگلیسی رو تمام کنید. در این دوره فوق العاده موفق زبان آموز در ساعات خالی خودش به یادگیری زبان انگلیسی مشغول میشه و هزینه های رفت و آمد دیگه وجود نخواهد داشت.

اطلاعات بیشتر درباره مدرسه مجازی عطایی آنلاین

اگر فرصت کلاس های غیرحضوری رو هم ندارید و قصد دارید خودتون به صورت خودآموز زبان رو یاد بگیرید به شما توصیه میکنم بهترین بسته خودآموز زبان انگلیسی در ایران رو که شامل ۱۱ دوره کامل از مبتدی تا پیشرفته هست رو تهیه کنید. این بسته خودآموز شامل گرامر از مبتدی تا پیشرفته بوده و بیش از ۵۰۰۰ لغت در قالب کتاب الکترونیکی، درسها و انیمیشن و سریال تدریس شده آموزش داده میشن.

اطلاعات بیشتر درباره بسته خودآموز زبان استاد عطایی

پیشنهاد ویژه

پیشنهاد ویژه

غلات و حبوبات به انگلیسی

در این مطلب میریم سراغ غلات و حبوبات به انگلیسی که مخصوصا برای خانمها خیلی مهم هست موقع خرید و دیدن برنامه های آشپزی. غلات و حبوبات به انگلیسی Beans حبوبات Kidney bean لوبیا قرمز Pinto bean لوبیا چیتی…

مطالب محبوب این هفته

آموزش اصطلاحات انگلیسی

درباره عطایی آنلاین

 

زبان آموز عزیز سلام

خوشحالم که در وب سایت عطایی آنلاین هستید و امیدوارم که مطالب وب سایت براتون مفید باشند. بنده علی اکبر عطایی هستم. موسس وب سایت عطایی آنلاین، مدرس زبان انگلیسی و ابداع کننده سیستم آموزش زبان انگلیسی سبک آنالیزی. با بیش از ۱۳ سال تجربه تدریس حرفه ای زبان انگلیسی سعی ما همیشه بر این بوده که بالاترین کیفیت رو در اختیار زبان آموزان و کاربران خودمون قرار بدیم و کلاس های مختلف برای افراد مختلف آماده کردیم که همگی بالاترین کیفیت رو دارا هستند. کلاس خصوصی مکالمه و آیلتس بصورت حضوری و آنلاین،موفق ترین کلاس غیرحضوری دانش زبان انگلیسی در ایران، کامل ترین بسته خودآموز زبان انگلیسی و پادکست آموزش زبان انگلیسی تنها برخی از خدمات ما به زبان دوستان هستند. از قسمت منوی بالای سایت حتما تمام سایت را ببینید و حتما اگر پیشنهادی برای بهتر شدن سایت خودتون دارید با ما از قسمت تماس با ما در میان بگذارید.